
betty_blue
13. 11. 2004.
Mi smo jači i od sudbine
Grad kao i svaki drugi. Nedjelja. Zvono sa starog zvonika upozorava ljude na još jednu dosadnu svetkovinu. Dan mrtvih. Ljudi poput crva gmižu po blatnom groblju, krase te humke predaka kao da je vašar, a ne svetac. Kad je A. stigao u grad, sat na zvoniku pokazivao je da je prošlo podne. Sunce ga, sada dok promatra oronule kućerine, dok promatra to sivilo sveljudskog postojanja, užasno nervira. I ti pogledi koje mu svakodnevno upućuju. Da … to je on. Ljigavi stranac. Nijedno mjesto ga posebno…





















